FOTO/ I nxorën bojën me fotot nudo, flet gazetarja e njohur: Vetëm qaja!

Gazetarja e njohur italiane, Diletta Leotta ka vendosur të flasë pasi u degjenerua në rrjetet sociale, ku iu publikuan disa foto nudo.

Pas disa ditësh heshtje, ajo është shprehur se e di kush është personi që i ka nxjerrë fotot, të cilat bënë bujë në internet.
Fotot tregonin gazetaren në momente intime dhe Lettota tha se nuk ka ndërmend të hakmerret ndaj këtij personi.
“U ndjeva keq dhe tre ditë nuk kam dalë nga shtëpia, vetëm qaja. Fotot ja kam dërguar dikujt dhe besoj e di arsyen përse i ka publikuar. Megjithatë nuk kam ndërmend të hakmerrem”, thotë ajo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gruaja e Dr.Florit shfaqet me djalin në televizon, i përlot të gjithë me mesazhin e saj

Bashkëshortja e Dr.Florit për herë të parë është shfaqur në publik me ...