Dalin fotot nudo të studenteve, i kishin dërguar si garanci për të marrë para borxh

studentet-nudoMbi 1000 foto nudo të studenteve të ndryshme si dhe të dhënat e kartave të identitetit, janë bërë publike në internet.

Vajzat të moshës 20-25 vjeç, kishin dërguar foto nudo tek disa persona të cilëve u kishin marrë para borxh, si formë garancie, por të gjitha këto informacione private janë publikuar në rrjet.

Ky rast është shënuar në Kinë dhe policia është vënë në alarm, dhe tashmë po punohet për bllokimin e tyre.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I moshuari hero, nxori bombulën në flakë nga shtëpia e fqinjit

I moshuari hero, nxori bombulën në flakë nga shtëpia e fqinjit

Një i moshuar është kthyer në një hero për banorët e Wuxi ...