Doni vithe më të forta dhe të ngritura? Bëni këto ushtrime magjike!

perfekt-assNjë video e realizuar nga AKT InMotion, me Anna Kaiser, jepen shumë qartë disa këshilla për të marrë lëvizjet më të mira për vithe të mbledhura dhe të tonifikuara.
Në këtë video, do të mësoni se si në shtëpinë tuaj do të mund të bëni ushtrime efektive për ngritjen e prapanicës.
Në të njejtën kohë do t’i forconi vithet, kurse me ushtrimet e rregullta do të keni rezultate fantastike.
Ndani 15 minuta për çdo ditë rreth një muaj dhe nuk do të pendoheni.
Bëni gati trupin:
Video:

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...