Kamera e fshehtë/ Filmohen stjuardesat në dhomën e zhveshjes(Video)

Të bukura, elegante dhe plotë ekstazë, që zgjojnë imagjinatën sa herë që përmenden. Bëhet fjalë për stjuardesat. Tani shikoni videon e cila është xhiruar nga kamera të vendosura në dollapët e zhveshtores së stjuardesave, derisa ato po ndrroheshin për t’u bërë gati për fluturimin e radhës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdon loja ‘’Laje makinën’’, ja përgigjia epike e radhës nga pronari(Foto)

Shakaja ‘’Lajme makinën o Gzim’’ jo gjithmonë përfundon me shaka,  mesa duket ...