Analisti Fatos Lubonja tregon live për cilën parti ka votuar

fatos-lubonjaAnalisti Fatos Lubonja ishte i ftuar sot në “Të Pakenspozuarit” e Ylli Rakipit, që transmetohet në “News24”.

Lubonja, pjesë e panelit me analistë përballë Metës, pranoi se dikur kishte votuar për LSI-në, kur ka qenë në opozitë.

“Unë kam thënë banda janë partitë, por Ilir Meta është mirë të paktën nga ana psikike. Unë e kam mbështetur fillimisht partinë e Ilir Metës dhe e kam votuar në opozitë. Në qoftë se do rrijë gjithë kohën në pushtet dhe jo në opozitë… Mbetet kingmaker”, tha ai.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vasili tjetër letër për bordin e ONM: Roli i Sekretarit të Ramës, i paligjshëm

Pas reagimit të komisionerit Hahn për bordin e ONM, Ministri i Drejtësisë ...