Era Istrefi ndryshon “look”, ja imazhi i saj i ri

era-istrefiKengetarja shqiptare nga Kosova, Era Istrefi është njëra ndër vajzat më të komentuara të “showbiz”-it shqiptar, kjo pasi përveç talentit të saj në muzikë, ajo ka një stil shumë të veçantë edhe në pamje, ndryshe nga koleget e saj.

Era ka ndryshuar përsëri “look” dhe kjo këtë gjë e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja ka publikuar dy foto ku e shohim me ngjyrën e re të flokëve. Kjo ngjyra gri vetëm Erës do të mund t’i shkonte kaq shumë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...