Enca Haxhia pozon pa “make up”

enca-haxhiaKengetarja Enca Haxhia është shumë e bukur edhe pa “make up”.

Këngëtarja më e ndjekur në Instagram ka publikuar një foto nga pushimet e saj të fundit.

Kliko per me shume info

Në këtë foto shohim Encën shumë të freskët dhe natyrale.

Shpeshherë ajo është komentuar negativisht përsa i përket përpunimeve të fotove që publikon, por Enca na vërtetoi edhe një herë që është një nga fytyrat më të këndshme të “showbiz”-it.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here