Enca Haxhia pozon pa “make up”

enca-haxhiaKengetarja Enca Haxhia është shumë e bukur edhe pa “make up”.

Këngëtarja më e ndjekur në Instagram ka publikuar një foto nga pushimet e saj të fundit.

Në këtë foto shohim Encën shumë të freskët dhe natyrale.

Shpeshherë ajo është komentuar negativisht përsa i përket përpunimeve të fotove që publikon, por Enca na vërtetoi edhe një herë që është një nga fytyrat më të këndshme të “showbiz”-it.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...