Këngëtarja ekspozon të pasmet gjigande, ‘’ çmenden’’ fansat(Foto)

morenaInstagrami i Morena Tarakut është i mbushur me foto provokuese. Shumë aktive në rrjetet sociale, cdo ditë që vjen, këngëtarja po çmend fansat me format e saj bombastike. Se fundmi Morena ka postuar një foto e veshur me një fustan të gjatë të zi, ndërsa ajo që bie në sy janë të pasmet e saj gjigante të cilat vrehën shumë nën fustan.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...