E tmerrshme/ Trajneri cirkut coptohet nga luani (Video)

luani-trajneriKy filmim i tmerrshëm tregon momentin kur një trajner cirku është copëtuar nga një luan, gjatë një shfaqje në Egjipt.

Trajner Islam Shaheen, ishte filmuar duke lëvizur me një shkop dhe me një luan, kur u ngjit në shkallë gjatë performancës në Aleksandri.
Në atë moment, një luan i tretë erdhi në pamje dhe nisi një sulm të egër mbi trajnerin, transmeton lajmi.net.
Trajnerët e tjerë u përpoqën të ndihmojnë Shaheen e shtrirë për tokë.
Shaheen e dërguan në spital, por vdiq më vonë nga plagët e marra.
Sipas vëllait të tij, ai kishte punuar si trajner cirku për dhjetë vjet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Keni menduar se është aktrim? Në këto filma aktorët kanë kryer marrëdhënie në të vërtetë

Nëpër filma jemi mësuar të shohim skena të nxehta, por gjithmonë jemi ...