E pazakontë, pakujdesia bën që rimorkioja të fluturojë në ajër!(Foto)

Pakujdesia e shoferëve sjell shumë dëme. Kështu ndodhi dhe me shoferin 22-vjecar, i cili nga pakujdesia pakujdesshëm i shkaktoi probleme jo vetëm mjetit të tij, por edhe një ure.
Ai kishte harruar rimorkion ngritur, teksa u përplas me një ura e “humbur” plotësisht atë. Siç shihet edhe nga pamjet, rimorkioja fluturon teksa përplaset me një urë.
Drejtuesi i mjetit, një 22 vjeçar është akuzuar për ngjarjen për shkak të pakujdesisë së tij. Incidenti u regjistruar në autostradën 401 në Toronto të Kanadasë të enjten.
Nga ngjarja askush nuk u lëndua, por shkaktoi vonesa të mëdha në trafik.
Zyrtarë të Ministrisë së Transporteve shkuan në zonë për të inspektuar mbikalimin e dëmtuar. Rruga i rihap pas disa orësh.

http://globalnews.ca/video/3152833/driver-charged-after-transport-truck-smashes-into-hwy-401-overpass

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, kur janë të gatshme të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe ...