Demaskohet Donald Trump, ja fotot që i prishin reputacionin(Foto)

Albumi fotografik i jetës së Donald Trump është i mbushur plot me foto të cilat presidenti i SHBA-ve do të dëshironte t’i zhdukte. Në të kaluarën, si miliarder, Trump ka organizuar shumë ngjarje të garave të bukurisë nëpër botë.
Ai është fotografuar shpesh afër shumë bukurosheve në mënyra provokatore, që tani si president i fuqisë më të madhe botërore, mbase nuk do të donte t’i shihte.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Më jep euro dhe bëjmë seks”, biseda erotike e Megit me të panjohurin

Rastet kur vajzat e reja në moshë bëjnë kompromis dhe shkojnë në ...