Dedikimi i vecantë për Ledionin, Sara Hoxha: Thefsh këmbën dhe urime!

ledioni-sara-hoxhaSara Hoxha dhe Ledion Lico dhe pak ditë do të bëhen prindër për herë të parë. Ndërkohë që ajo po shijon ditët e fundit të shtatzanisë, Ledioni po punon shumë për “The Voice of Albania” që do të shfaqet në ekran në janar. 

Sara së fundmi i ka bërë një dedikim të vecantë Ledionit

“Liu, thefsh këmbën dhe urime për gjithçka! Mos ndalo kurrë së qeni kaq punëtor. Gjithnjë me dashuri, S”,-shkruan Sara në një kartolinë të vendosur mbi tufën me lule.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...