Burri kap gjarprin me dorë dhe më pas, ajo që ndodh to t`ju habisë

Një video është publikuar sëfundmi, që tregon momentin kur një burrë kap me duar një gjarpër dhe më pas e vë në gjumë.

Pamjet e pabesueshme tregojnë momentin kur burri përballet me zvarranikun, ndërsa ky i fundit i kthehet në mënyrë agresive.

Por disa sekonda më vonë, ai e kap gjarpërin nga koka e teksa e huton me dorën tjetër e ngre nga toka.

LEXO EDHE:  Turisti britanik filmon veten duke bërë veprimin e rëndë mbi varrin e Pablo Escobar
Kliko per me shume info

Pasi e lë të varur për një moment, burri e rikthen zvarranikun në tokë.

Më pas shihet teksa e përkëdhel në trup disa herë e si me magji, gjarpëri bie në gjumë.

Sipas britanikes “Mirror”, nuk është e qartë se ku është filmuar kjo video, megjithatë ajo është parë rreth 50 mijë herë në vetëm 10 orë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here