Burri kap gjarprin me dorë dhe më pas, ajo që ndodh to t`ju habisë

Një video është publikuar sëfundmi, që tregon momentin kur një burrë kap me duar një gjarpër dhe më pas e vë në gjumë.

Pamjet e pabesueshme tregojnë momentin kur burri përballet me zvarranikun, ndërsa ky i fundit i kthehet në mënyrë agresive.

Por disa sekonda më vonë, ai e kap gjarpërin nga koka e teksa e huton me dorën tjetër e ngre nga toka.

Pasi e lë të varur për një moment, burri e rikthen zvarranikun në tokë.

Më pas shihet teksa e përkëdhel në trup disa herë e si me magji, gjarpëri bie në gjumë.

Sipas britanikes “Mirror”, nuk është e qartë se ku është filmuar kjo video, megjithatë ajo është parë rreth 50 mijë herë në vetëm 10 orë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Moderatori e prek aty ku nuk duhet, ja çfarë i bën modelja live në emision

Një video në YouTube po “thyen” rrjetin, ku shfaqet një modele braziliane. ...