Betejë e frikshme mes ketrit dhe gjarprit… përfundimi? (Video)

keter-gjarperNjë ngjarje shumë e frikshme është filmuar diku në Afrikë. Shihet në video një ketër shumë agresiv, guximtar dhe i pamposhtur nga gjarpëri. Besojmë nuk ua pret mendja që një ketër të jetë kaq agresiv. Zakonisht kur ketrat janë të uritur, hanë insekte, zogj dhe minj. Por rrallë të rastis të shohësh një betejë të tillë. Gjarpri tentoi disa herë që të kafshonte ketrin, madje edhe iu mbështoll në trup, por nuk ia doli.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...