Ben Blushi publikon spotin e partisë: Ja pse jam “LIBRA”

Kreu i Partisë më të re ‘Libra’ Ben Blushi ka publikuar sot spotin e kësaj partie.

Përmes këtij videomesazhi të titulluar ‘Pse jam LIBRA’, të rinjtë tregojnë arsyet se përse i janë bashkuar partisë së Blushit.

Në spot flasin të rinj të diplomuar brenda dhe jashtë vendit të cilët shprehen se duan të sjellin eksperiencat e tyre në Shqipëri.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Koalicion me LSI-në? Ministri i Qeverisë: Jemi të hapur për rinovim, por…

Shqiptarët do thirren pas rreth 6 muajsh të zgjedhin se cilët do ...