Basha u përgjigjet akuzave të PS: Jetoj në Tiranë, jo në Holandë

basha-opinionKreu i PD-së, Lulzim Basha tha sot në “Opinion” se ai prej vitesh jeton në Tiranë. Sipas tij, akuzat e PS-së që thonë se jeton në Holandë, ja të pavërteta.

“Unë që nga viti 2005 jetoj në Tiranë. Fëmijët e mi mësojnë këtu, në shkollat e Tiranës. Këto akuza kanë qenë dhe janë të pabaza”, tha Basha.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

samaras

Samaras: Greqia është aq dobët sa edhe Edi Rama po e sfidon!

Ish-kryeministri grek Antonis Samaras, në një intervistë për gazetën “Vradini”, pavarësisht se ...