Viti i Ri, Basha uron shqiptarët: Shëndet dhe mbarësi!

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha u është bashkuar urimeve për ndërrimin e viteve.

Me anë të një postimi në “Facebook”, Basha uron të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen.

“Ju uroj nga zemra të gjithë shqiptarëve dhe familjeve të tyre kudo që ndodhen një Vit të Ri me shëndet, mbarësi dhe mundësi të reja”, shkruan Basha.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. jep llogari per viktimat e 21 janarit ti PERVERS pa lleri pallavrat. Ti je bashkepunetor i KRYEKRIMINELIT sali dhe nuk ja hedh dot me keto derdellitje. A thua se nuk ishe ti qe jo vetem vrave, po edhe i vodhe shqiptaret dhe i le ne varferi ekstreme?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grida Duma nxjerr emrin: Ja biznesmeni që sponsorizoi Erjon Veliajn

Vazhdon përplasja mes Erion Veliajt dhe Grida Dumës, lidhur me një udhëtim ...