Ishte nisur nga Kolumbia me avion, kapet 1 ton kokainë në Francë

2
Kliko per me shume info

police-france1 ton kokainë është sekuestruar nga Policia franceze sapo kishte mbërritur me avion nga Kolumbia.

Droga me vlerë rreth 100 milionë euro u sekuestrua në një depo në jugperëndim të Francës në Bayonne, tha prokurori i Bordeaux.

10 persona nga Kolumbia, një francez, një spanjoll dhe një holandez janë të përfshirë në këtë trafik, të cilët janë vënë në pranga raporton ‘Reuters’.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here