Ngricat në rrugë, përmbyset autoboti me gaz në Përrenjas

permbyset-autobotiNjë autobot me gaz është përmbysur ditën e së enjtes në aksin Prrenjas – Qafë Thanë. Bëhet me dije se autoboti kishte targa të Shkupit dhe është përmbysur në vendin e quajtur Kthesa e Qafë Thanës.Mësohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të ngricave në rrugë. Policia bën me dije se nuk ka të lënduar./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

durres-kavaje

Aksident në superstradën Durrës – Kavajë, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur në superstradën Durrës- Kavajë, ku si pasojë e ...