Aurela Gaçe zgjedh një mënyrë ndryshe për të uruar festat e fundvitit(Foto)

Ylli i muzikës shqiptare Aurela Gaçe me anë të një statusi në Facebook ka uruar të gjithë shqiptarët për festat e fundvitit. Këngëtarja zgjodhi një mënyrë shumë ndryshe për të uruar këtë festë. Ajo, nëpërmjet një fotoje të veçantë, shkruan urimin për vitin 2017: “Me këto duar, dy motra që mbajnë njëra -tjetrën , dua t’ju uroj një vit të mbarë e me kaq dashuri të paqtë e të sinqertë, siç është dashuria e fëmijëve . Kështu qofshim në familje e me miq plot. Gëzuar e shëndet!”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohen bisedat intime të modelit shqiptar me një mashkull, djali publikon mesazhet +18

Klinton Zeqiraj është model dhe moderator shqiptar, i cili u bë i ...