Atmosferë festash, ndez 10,000 “petarde” njëherësh, shikoni ”magjinë”(Video)

Një eksperiment për raste festash ka mallëngjyer shumë njerëz që e kanë ndjekur. E filmuar, ajo shfaqje sjell një atmosferë shumë të bukur festash.
Kujdes!
Mos e provoni këtë edhe nëse ju duket interesante, pasi videoja është krijuar për arsye shkencore dhe argëtuese.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E pabesueshme, të gjithë i kemi skuqur vezët gabim deri tani…!

Një vezë e skuqur është gatimi më i thjeshtë që mund të ...