AS: Ky është formacioni i Real Madridit për “El Clasico”

real-madridiGazeta madrilene “AS” ka zbuluar formacionin e Real Madrid për ndeshjen e “El Clasicos”.

Sipas AS, trajneri Zidane do të startojë me këtë formacion në Camp Nou: Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Kovacic, Isco; Lucas Vázquez, Benzema dhe Cristiano.

Përballja Real Madrid – Barcelona do të luhet në stadiumin “Camp Now” të shtunën në orën 16:15./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

armando-sadiku

Sulmuesi i kombëtares rikthehet pas tre muajsh tek goli

Pas tre muajsh larg te shenuarit, Armando Sadiku rikthehet tek goli në ...