Kur Ami dhe Ermali pozojnë, një tjetër puthje publike mes çiftit(Foto)

Një ndër ciftet më të përfolur në Shqipëri është Ami dhe Ermali. Shumë të konservuar për dashurinë e tyre, fotot romantike nga ky çift shikohen shumë pak. Por në këtë festë fundviti ata kanë bërë një përjashtim.
Me një foto të postuar nga Ami, ajo shihet bashkë me Ermalin, dhe përpara tyre kanë vendosur dy gota të cilat sigurisht se do t’i cakrrojnë plot dashuri.
”Vit të mbushur me dashuri” ishin fjalët e saj përkrah fotos së postuar derisa dyshja ndrrimin e motmoteve po e presin në Londër.

Vit te mbushur me dashuri! ❤

A photo posted by Ami Event (@amardatoska) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...