Zvicra – Ishujt Faroe, katër shqiptarë në formacionin titullar

4
Kliko per me shume info

zvicraaaKombëtarja zvicerane dhe Ishujt Faroe kanë publikuar tashmë formacionet titullare.

Zvicra e futbollistëve shqiptarë do të luaj sot(diele) ndeshjen e katërt të Grupit B ndaj Ishujve Faroe në kuadër të kualifikimeve për botëror.

Deri më tani, Zvicra është lider i këtij grupi me tre fitore, teksa kërkon edhe të katërtin nga po kaq ndeshje.

Në formacionin bazë të Zvicrës janë duke luajtur katër futbollistë shqiptarë, teksa vërehet vetëm mungesa e Xherdan Shaqirit

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here