Ja koha kur Zonja e Parë pozonte nudo (Foto+18)

UntitledNjihuni me Zonjën e Parë më ndryshe nga të tjerat. Në qoftë se të tjerat tregonin klas apo dhe një biografi të mirë, Melanie Trump është ndryshe. Modelja slloveno-amerikane do të hyjë në histori si Zonja e Parë e cila jetën e kaloi kryesisht në shoubiz dhe në ballinat e mediave rozë. Vlen të kujtohet se puna e saj e ka ‘’detyruar’’ të pozojë dhe nudo, kjo për shkak të karrierës së saj të dikurshme dhe faktit se e ka bërë veten të jetë në kryetitujt e gazetave dhe revistave për të rritur. Melanie Trump është Zonja e Parë e 45-të në SHBA dhe ashtu sikurse vet bashkëshorti i saj president, edhe ajo përfaqëson një krejt tjetër personalitet dhe imazh nga homologet e saj nga e kaluara.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...