Ledio tek ‘’Zonë e Lirë’’, ja çfarë nuk dini për të(Foto)

Untitled‘’Ledio, të lutem!’’ tek Zonë e Lirë është i martuar dhe tashmë baba i një vajze. Pra, Ledio Topallin, ai që asnjëherë nuk ka munguar këto vite tek emisioni i Canit, është shumë i njohur nga ne. Asnjëherë nga fytyra, pasi ai nuk e ka treguar, por zërin e tij e njohin të gjithë. Ai sërish e fsheh veten, pro tregon familjen e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...