Zjarr në Elbasan, gruaja e moshuar digjet e gjallë në banesë

3
Kliko per me shume info

zjarrfikesNjë grua e moshuar ka humbur jetën në Elbasan, pasi eshte djegur e gjallë brenda në banesën ku jetonte.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “5 Maji” të qytetit. Viktima është shtetasja Mike Zenollari rreth 80 vjeçe.

Ajo u dogj në barakën e drurit ku jetonte. Nga hetimet paraprake të policisë dyshohet se zjarri të ketë rënë nga pakujdesia.

Policia shkoi në vendngjarje dhe po kryejnë veprimet hetimore dhe proceduriale.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here