Zjarr në Elbasan, gruaja e moshuar digjet e gjallë në banesë

zjarrfikesNjë grua e moshuar ka humbur jetën në Elbasan, pasi eshte djegur e gjallë brenda në banesën ku jetonte.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “5 Maji” të qytetit. Viktima është shtetasja Mike Zenollari rreth 80 vjeçe.

Ajo u dogj në barakën e drurit ku jetonte. Nga hetimet paraprake të policisë dyshohet se zjarri të ketë rënë nga pakujdesia.

Policia shkoi në vendngjarje dhe po kryejnë veprimet hetimore dhe proceduriale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Mos e shaj kryeministrin”…qytetari rreh në cadër kryetarin e AK, Kreshnik Spahiu

Kryetari i Aleancës Kuq e zi, Kreshnik Spahiu është rrahur nga një ...