Zhvishet komplet për setin fotografik, modelja e mirënjohur nuk njeh limit (Foto+16)

UntitledNuk ka më komplekse për to. Modelet tashmë e kan ëbërë si zakon setet fotografike pothuaj nuso, ose nudo. KËtë herë bëhet fjalë për Rhian Sudgen, nënën e dy fëmijëve, ecila është njëra nga modelet më “in” në Angli.
Duke nxjerrë në pah dhe pjesët intime, fotografi të cilat nuk heziton t’i publikojë dhe në llogarinë e saj në “Instagram”.
Modelja britanike njihet për format e saj trupore tejet seksi, duke mbajtur kështu pas vetes ndjekësit, të cilët janë të shumtë në numër.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.