Zhvishet komplet për setin fotografik, modelja e mirënjohur nuk njeh limit (Foto+16)

Kliko per me shume info

UntitledNuk ka më komplekse për to. Modelet tashmë e kan ëbërë si zakon setet fotografike pothuaj nuso, ose nudo. KËtë herë bëhet fjalë për Rhian Sudgen, nënën e dy fëmijëve, ecila është njëra nga modelet më “in” në Angli.
Duke nxjerrë në pah dhe pjesët intime, fotografi të cilat nuk heziton t’i publikojë dhe në llogarinë e saj në “Instagram”.
Modelja britanike njihet për format e saj trupore tejet seksi, duke mbajtur kështu pas vetes ndjekësit, të cilët janë të shumtë në numër.

Kliko per me shume info

 

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here