Temperaturat nën zero, por ja si është zhveshur Aurela Hoxha

aurela-hoxha-ftohteModelja Aurela Hoxha nuk e ndjen të ftohtin që ka mbërthyer Shqipërinë.

Ajo ka vazhduar serinë e fotove “hot” edhe në këto ditë të ftohta.

“Duke punuar për një projekt mahnitës”- shkruan Aurela./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...