E Frikshme, kujtoi se kishte zënë peshk, por… (Video)

UntitledNjë burrë dhe vajza e tij dolën për të peshkuar me varkën e tyre në një liqen pranë pyjeve të Amazonës.
Në një moment burri kujtoi se kishte kapur peshk pasi grepi i tij ishte duke lëvizur, por në momentin kur e tërhoqi atë lart, ai u tmerrua, pasi kishte zënë një krijesë gjigante.
Menjëherë burri i identifikuar si Laurenc, e hodhi grepin e peshkimit në ujë, sepse ajo çfarë kishte peshkuar nuk ishte një peshk por një krokodil.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Jam besnike, kam të dashur”, biondja i harron të gjitha kur sheh djalin me cantë plot me para

Një tjetër video që tregon më së miri interesin e femrave për ...