Zayn Malik ‘’thyen’’ heshtjen, tregon arsyen përse u largua nga ‘’OneDirection’’

zaynTashmë është zbardhur se kush ka qënë arsyeja pse Zayn Malikmori vendimin për tu larguar nga “One Direction”, ndonëse kjo gjë mërziti shumë fansat e tij. E ëma e Zayn Malik e ka këshilluar këngëtarin të largohej nga grupi i suksesshëm “One Direction” nëse ai nuk ishte i lumtur si pjesë e tij.

Në autobiografinë e cila pritet të publikohet së shpejti, këngëtari tregon vuajtjen e kaluar deri në momentin e vendimit, por pas një bisede me nënën e tij Trisha Malik, gjërat u bënë më të qarta.

“Ndodhesha në një vend të palumtur dhe të pashëndetshëm. Kisha nevojë të rilidhesha me familjen time dhe të përjetoja normalitetin”, shkruan ai.

“Më në fund, ishte nëna ime e cila më dha forcën për të cilën kisha nevojë për të marrë vendimin. Ajo më tha se nëse të qënurit pjesë e grupit nuk më bënte të lumtur, më mirë të largohesha”. /albeu.com/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një tjetër anëtar i grupit të Noizyt sulmon Enca Haxhinë: “Ti nuk je OTR!”

Kënga më e re e Varrosit, pjesë e grupit OTR, duket në ...