Zajmina “thyen rrjetin” me foton e fundit, mbathje dhe reçipeta?!

zajmina-nudoZajmina Vasjari ka qënë në qendër të vëmendjes për jetën e saj private dhe për gjithçka ndodhi pas ndarjes së saj, me biznesmenin nga Durrësi.

Por Zajmina është Zajmina. Ajo është mëse aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka publikuar një foto në instagram, ku shfaqet tejet seksi.

Me një fustan të bardhë, me dy të çara në pjesën e përparme, Zajmina provokon. Duket qartë se Zajmina nuk ka veshur reçipeta dhe as mbathje.

Ndoshta ka përdorur të poshtet e famshme, të cilat përdoren nga shumë vajza të showbiz jo vetëm në botë por dhe në Shqipëri. Këtë nuk dimë ta themi, por dimë që Zajmina duket shumë seksi në këtë foto.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...