Zajmina ‘’shpërthen’’ në setin e fundit fotografik, ekspozon gjoksin (Foto)

UntitledSë fundmi kënëgtarja Zajmina Vasjari ka publikuar një set fotografik teksa reklamon fotot e saj. Por ne cdo pozë të sajën, ajo shfaqet tepër provokuese, duke bërë që vëmëndja kryesore të jetë tek ajo dhe format bombastike që ka, dhe jo tek fustani. Në pozën e fundit, me një fustan rozë, e shtirë në tokën e mbushur me gjethe vjeshte, Zajmina ekspozon gjoksin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here