Zajmina ‘’shpërthen’’ në setin e fundit fotografik, ekspozon gjoksin (Foto)

UntitledSë fundmi kënëgtarja Zajmina Vasjari ka publikuar një set fotografik teksa reklamon fotot e saj. Por ne cdo pozë të sajën, ajo shfaqet tepër provokuese, duke bërë që vëmëndja kryesore të jetë tek ajo dhe format bombastike që ka, dhe jo tek fustani. Në pozën e fundit, me një fustan rozë, e shtirë në tokën e mbushur me gjethe vjeshte, Zajmina ekspozon gjoksin.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

beskallaku

Bes Kallaku tallet keq me “vuajtjet” e Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi ka qenë mbrëmë në “Zonë e Lirë” ku ka deklaruar ...