Ylli i reality show tregon format, cmend pushuesit në plazh

bukuroshjaBukuroshja Zilda Williams, 33 vjeç, ka vjedhur vëmendjen dhe jashtë shfaqjes teksa është fotografuar në plazhin australian “Bondi Beach” këtë të premte.
Bukuroshja bjonde kishte veshur një kostum banje të zi që i nxirrte në pah format e saj bombastike.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

perdhunimi

Deklarata shokuese e regjisorit: Aktorja s`e dinte se do përdhunohej tek ‘Tango e fundit në Paris’

E mbani mend filmin “Tango e fundit në Paris”? Regjisori i saj ...