Ylli i reality show tregon format, cmend pushuesit në plazh

bukuroshjaBukuroshja Zilda Williams, 33 vjeç, ka vjedhur vëmendjen dhe jashtë shfaqjes teksa është fotografuar në plazhin australian “Bondi Beach” këtë të premte.
Bukuroshja bjonde kishte veshur një kostum banje të zi që i nxirrte në pah format e saj bombastike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here