Rishfaqet çifti Nano, nuk do ta besoni sa ka ndryshuar Xhoana…

xhoana-nanoQë nga momenti kur u shkëput nga jeta politike, daljet në publik të ish-kryeministrit Fatos Nano kanë qenë mjaft të rralla.

Një prej tyre ka qenë në inaugurimin e hotel “Plaza”, ku ai u shfaq së bashku me bashkëshorten e tij Xhoana. Në fotot e publikuara shohim se Xhoana ka shtuar ndjeshëm në peshë, por duke ruajtur ëmbëlsinë e portretit të saj.

Cifti Nano jeton në Vjenë dhe vijnë rrallë në Shqipëri.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Cekja i Beratit përfundon në spital, e quan Ermal Mamaqin ‘l….qe’

Ermal Mamaqi ka shpërndarë një video të shkurtë në profilin e Instagramit ...