+18/ Këngëtares shqiptare i dalin fotot nudo, zbulon gjoksin dhe “zogun”

xhesika-ndojaaSyrit të mprehtë i administratorëve pas faqes të famshme “Vipat e bllokut”,  nuk i ka shpëtuar kjo foto tepër provokuese e këngëtares shqiptare Xhesika Ndoja.

Kliko per me shume info

E ulur këmbë mbi këmbë, Xhesika është fotografuar në një moment të sikletshëm ku i dalin sheshit të gjitha ndërsa dallohet se nuk ka as veshje intime.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here