+18/ Këngëtares shqiptare i dalin fotot nudo, zbulon gjoksin dhe “zogun”

xhesika-ndojaaSyrit të mprehtë i administratorëve pas faqes të famshme “Vipat e bllokut”,  nuk i ka shpëtuar kjo foto tepër provokuese e këngëtares shqiptare Xhesika Ndoja.

E ulur këmbë mbi këmbë, Xhesika është fotografuar në një moment të sikletshëm ku i dalin sheshit të gjitha ndërsa dallohet se nuk ka as veshje intime.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

ermali-mamaqi

Rrëfimi i Ermal Mamaqit: Shisja paketa cigaresh në rrugë kur isha 12 – vjeç

Artisti dhe drejtuesi i emisionit “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi ka qenë ...