Xherdan Shaqiri uron shqiptarët për festën e Flamurit, por ka një problem

shqiponje-xherdanTalenti shqiptar që luan për kombëtaren e Zvicrës, Xherdan Shaqiri, u ka uruar shqiptarëve Ditën e Pavarësisë.

Ajo cka bie ne sy eshte se Xherdani ka zgjedhur imazhin e gabuar te flamurit kombetar shqiptar pasi Shqiponja ne sfond eshte figura e flamujve false qe kane depertuar ilegalisht ne treg.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Derbi Partizani-Tirana ndez kryeqytetin, fitojnë “Demat e Kuq”

Derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës u mbyll 2-1 në favor ...