Ja dhurata speciale e Xhensilës për ditëlindjen e Bes Kallakut

xhensila-besiAktori i humorit Bes Kallaku, feston sot ditëlindjen dhe sigurisht që urimi më special është nga e fejuara e tij, Xhensila Myrtezaj.

Ajo çfarë bie në sy tek torta e cila është e mbushur nga fotot e Xhensilës, Besit dhe Gjyshes së tij është fraza, “Rrno për me tregue” e At Zef Pllumbit, të cilën aktori e ka bërë edhe tatuazh. Urime Besit për ditëlindjen e 31-të të tij.

dhurata-bessi

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...