Xhemi dhe Arbana zbulojnë sekretin e Sara Hoxhës

2
Kliko per me shume info

arbana-sara-xhemiNjë nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha, e cila është në pritje të fëmijës së parë me Ledion Liçon, ka organizuar sot një festë të ëmbël siç është kthyer në traditë ‘baby shower”.

Sara duket super në formë e veshur me një fustan blu, duke marrë parasysh se për pak ditë do të sjellë në jetë një djalë.

Fotoja kjo foto është publikuar nga dy miket e saj Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here