Xhemi dhe Arbana zbulojnë sekretin e Sara Hoxhës

arbana-sara-xhemiNjë nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha, e cila është në pritje të fëmijës së parë me Ledion Liçon, ka organizuar sot një festë të ëmbël siç është kthyer në traditë ‘baby shower”.

Sara duket super në formë e veshur me një fustan blu, duke marrë parasysh se për pak ditë do të sjellë në jetë një djalë.

Fotoja kjo foto është publikuar nga dy miket e saj Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...