Kanye West në gjendje të rëndë, prej ditësh ndodhet në spital

westReperi i Kanye West prej ditësh ndodhet në spital për shkak të gjendjes së rënduar të tij. Sipas mediave të vendit West është ndjerë paranojak dhe në depression të thellë gjatë fundjavës.Reperi Lupe Fiasco ka shkrehur mbështetje për Kanye West dhe ka shpjeguar se sa e lodhshme është puna e një performuesi dhe sa shumë mund të të rrënojë mentalisht një tur koncertesh.

Fiasco tha se fansat nuk duhet ta lënë vetem reperin në këtë kohë të vështirë.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...