Prekëse/ Vuan nga kanceri, gruaja merr propozim në emision live(Foto)

propozim-liveNjë grua e cila po kalon një disfatë në jetë, po kalon tani momentet më të bukura në jetë. Bëhet fjalë për Tarën, gruan e cila vuan nga kanceri dhe është në fazën finale të kimioterapisë kundër kancerit të gjirit. MËsohet se një natë më parë, ajo u bë protagoniste e një surprize të madhe kur partneri i saj i propozoi live në një program televiziv në Australi të martoheshin.
“Tara është ndoshta gruaja më e fortë që kam njohur. Mamaja dhe partnerja më e mirë.
Ajo është mikja ime më e mirë dhe bashkë bëjmë një skuadër fantastike” tha Carrier Bickmore i cili më pas u ul në gjunjë dhe i propozoi të martohej.
Vlen për tu parë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...