Video/ 44-vjecari vret gruan, gjatë arratisjes i ndodh dicka e tmerrshme

Një 44-vjeçar është përplasur në një pikë karburanti gjatë ndjekjes nga Policia.
Ngjarja na ndodhur në “Brooklyn” dhe 44-vjeçari po ndiqej pasi Policia dyshon se ai ka vrarë gruan e tij.

Robert Crumb u perplas në pikën e gazit të premten dhe makina e tij shpërtheu në flakë. Mesohet se me pare ai kishte goditur edhe nje tjeter automjet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ikonat e bukurisë që në jetën reale paraqesin dicka tjetër, komplet ndryshe (Foto)

Vajzat të cilat kanë fituar cmimet e bukurisë, nuk të njëjta si ...