Video/ 44-vjecari vret gruan, gjatë arratisjes i ndodh dicka e tmerrshme

5
Kliko per me shume info

Një 44-vjeçar është përplasur në një pikë karburanti gjatë ndjekjes nga Policia.
Ngjarja na ndodhur në “Brooklyn” dhe 44-vjeçari po ndiqej pasi Policia dyshon se ai ka vrarë gruan e tij.

Robert Crumb u perplas në pikën e gazit të premten dhe makina e tij shpërtheu në flakë. Mesohet se me pare ai kishte goditur edhe nje tjeter automjet.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here