Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i vrasjes në Sarandë

karburantiiiPolicia e Sarandes deklaroi se ka identifikuar autorin e dyshuar të vrasjes në Qafë Gjashtë, ku humbi jeten punonjesi i nje karburanti gjate nje tentative grabitje.

Policia ka thene se shpalli ne kerkim shtetasin me inicialet A.K., 27 vjeç, banues në Sarandë. Pasi u shpall në kërkim, policia tha se ky shtetas është edhe përdorues i lëndëve narkotike dhe po punohet për kapjen e tij.

lexoni edhe
Grabitësit vrasin me armë punonjësin e karburantit në Sarandë, foto nga vendi i krimit

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tiranë, Xhemal Zhuri zbret nga vinci, kërcënoi me vetëvrasje për herë të tretë: Dua lekët e mia

Një person ka hipur mbi një vinc dhe po kërcënon të vetëvritet ...