Identifikohet viktima në Kashar, Policia: Pranë kishte një kallashnikov

ndroq-policiaNje person eshte gjetur i vdekur diten e sotme ne zonen periferike te Tiranes.

Policia informon se ne Kashar eshte gjetur i pajete trupi i nje personi te seksit mashkull.

Bëhet me dije se viktima është Ardian Lleshi, banues në Kashar.

“Paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur si pasoje e plages te marre me arme zjarri, pranë trupit të pajetë u gjet një armë zjarri, kallashnikov”- njofton Policia.

Grupi hetimor ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet e nevojshme”, kane thene me tej burimet e policise.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia greke kap kamionin nga Shqipëria me një ton drogë

Mediat greke publikuan foto nga kamioni me më shumë se një ton ...