Pamje të rënda: Dhunohet keq një votues i Donald Trump

dhunimiPublikohen pamjet kur një person është rrahur keq nga disa persona, e kjo për shkak se ai ishte përkrahës i Donald Trump

“Ai ka votuar për Trumpin”, dëgjohet në videon e publikuar, shkruan Metro.co.uk, transmeton Gazeta Express.

Në video shihet se ai mundohet të çohet në këmbë, por nga plagët e marra nuk mundet. Dy personat që e rrahën, kanë ikur me makinë. Videoja është xhiruar nga një grua që ishte në vendin e ngjarjes.

LEXO EDHE:  Shkëmbim partneresh dhe orgji pa fre, kapen mat në hotelin e "mëkatit" burra dhe gra (VIDEO)
Kliko per me shume info

Ata gjithashtu dëgjohen duke thënë: Ai ka votuar Trump! Rriheni keq! Mos e votoni Trumpin! Mos e votoni Trumpin.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here