Votoi Trump-in, 3 përkrahës të Clinton e bëjnë për spital, ja video

Disa përhrahës të Clinton kanë zënë “ngushtë” një qytetar që ka votuar pro presidentit të ri të SHBA, Trump.

Në videon e publikuar nga “Daily Mail”, shihet se si tre persona me ngjyrë rrahin një person të katërt duke e akuzuar se ka votuar për Donald Trump.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E pabesueshme/ Gruaja kryen lindjen e saj për 3 minuta dhe pa asnjë dhimbje(Foto)

Një grua nga Anglia ka përjetuar një situatë shumë të pabesueshme. Bëhet ...