Përplasja për duhanin, Voltana Ademi: Ky është terror shtetëror

voltanaKryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi, ka shprehur një qëndrim në faqen e saj në FB për ngjarjen ku një shef policie nxorri pistoletën sot në ambient publik pas konfliktit që pati me tregtarët e duhanit.

“Ky është terror shtetëror zoti kryeministër. Ju dhe qeveria juaj po prodhoni terrorizëm politik në Shkodër”.

Kliko per me shume info

4 COMMENTS

  1. ÇFARE FLET MOJ Z. ADEMI !? PO HAJDE NJEHERE KETU NE PERENDIM TE SHOHESH DIKTATUREN KAPITALISTE SE Ç`BEHET. KUSH LE NJE TUFE VANDALESH TE QELLOJNE MBI POLICINE BASHKIAKE. ATA JANE ME FAT QE NUK JANE ARESTUAR AKOMA. POR AKOMA ME SHUME FATE QE NUK U QELLUAN. HAJDE Z. ADEMI PROVO NJEHERE KETU NE GJERMANI TE TREGTOSH NE TE ZEZE APO MALL KONTRABANDE. DHE DEL BASHA NAIV E THOTE COHUNI NE REVOLTE, QE TE VIJ UNE,SE UNE DO JU LE, TE MOS PAGUANI ENERGJINE APO TAKSA. PO SI DO PUNOSH TI ZONJE,PA TAKSA. PO A KA SHTET KESHTU,PAMVARSISHT SE NUK NA PELQEN NE .

  2. Danieli ka te drejte.Kush te lejon ty moj zonje e nderuar te besh si te duash.Hajde provoje ketu ku jam une e ta shikosh ate te s…….,Pastaj moj zonje cdo shtet me taksa mbahet se me cfare do te paguajne dhe ty moj zonje.Hajde ketu mos paguaj taksat .ujin dritat gazin dhe plehrat.Ketu ku jam une nuk duan te dine ke leke apo ske leke per te paguar.Nqs nuk i paguan rri pa uje gaz dhe drita.Aty ne S hqiperi bejne te gjithe ger ger Te htem dhe dicka moj zonje une nga borderoja me mbajne muaj per muaj nga 650 deri 650 euro ne muaj kur ne kete shume jane dhe taksat per bashkine ku jetoj.

    • po ti mor zotri po krahason gjermanin me shqiprin edhe une ketu jetoj prej vitesh po ketu ne gjermani shteti nuk esht hajdut ne shqiperi qeverija e traiton popullin si skllav me keq se Enver Hoxha po ja ben po ishalla po thyn qafen sa me shpejt

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here