Ky vogëlush sot është mjaft i famshëm, s’do ta besoni cili personazh është

vogelushi-kengetarReperi i njohur shqiptar duket se është bërë nostalgjik sot për fëmijërinë.

Kastriot Rexha, i njohur për publikur shqiptar si Majk ka publikuar disa foto nga fëmijëria dhe e përshkruan fëmijërinë si periudhën më të mirë.

Reperi tashmë gëzon një famë të madhe dhe muzika e tij pëlqehet shumë nga të rinjtë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...