Ky vogëlush sot është mjaft i famshëm, s’do ta besoni cili personazh është

vogelushi-kengetarReperi i njohur shqiptar duket se është bërë nostalgjik sot për fëmijërinë.

Kastriot Rexha, i njohur për publikur shqiptar si Majk ka publikuar disa foto nga fëmijëria dhe e përshkruan fëmijërinë si periudhën më të mirë.

Kliko per me shume info

Reperi tashmë gëzon një famë të madhe dhe muzika e tij pëlqehet shumë nga të rinjtë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here