Vodhën bizhuteritë me vlerë 15 mijë euro, Policia: Janë shqiptar

policia-grekeDy hajdutë shqiptar kanë vjedhur banesën e një 53-vjeçareje në Greqi më 13 shtator.

Mediat greke njoftojnë se ata janë të moshave 21 dhe 22 vjeç por ende nuk janë kapur nga Policia. Njoftohet se ngjarja ka ndodhur më 13 shtator të këtij viti në Lekania.

Policia është në kërkim të shqiptarëve, por mendohet se ata tashmë kanë ikur në Shqipëri./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitjet e Rinasit, pendohet ‘truri’ i bandës, tregon emrat e bashkëpunëtorëve

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpija pranon përfshirjen në dy ...