Vodhi 500 mijë lekë, më pas i humbi në lloto, padit në polici: Më grabitën

policia-sarandeNjë 28-vjeçar nga Saranda është arrestuar, njoftoi policia, pasi ka vjedhur me me anë të mashtrimit një shumë parash prej 500 mijë lekësh të cilat i humbi në një lloto sport.
Policia thotë se i riu kallëzoi ne komisariatin e Sarandes, se e kishin grabitur, dukebere keshtu nje kallezim te rreme.

Komunikata e policise: Në pranga ra Erjon Haxhi, 28 vjeç, banues në Sarandë. Arrestimi i tij u bë pasi më datë 10.11.2016, në lokalin e shtetasit F.B, në lagjen nr.1 Sarandë, shtetasi Erjon Haxhi ka vjedhur me anë të mashtrimit një sasi parash prej rreth 500.000 lekë.

LEXO EDHE:  Xhaçka: Vitin tjetër rriten pagat për 8 mijë ushtarakë
Kliko per me shume info

Para të cilat dyshohet se i ka humbur në një lloto-sporti, por ky shtetas ka bërë kallëzim të rremë pranë Komisariatit të Policisë së Sarandës, duke thënë se i kishin dalë përpara dy persona të maskuar me kapuç dhe i kishin grabitur parat (500.000 lekë-t e vjedhura).

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here